fbpx

DG Corp

Apartament z widokiem na Zatokę Gdańską

Inwestycja Nowa Żeromskiego to nowoczesne apartamenty znajdujące się w ścisłym centrum Gdyni przy ulicy Żeromskiego, równoległej do ulicy Świętojańskiej. Mimo, że inwestycja znajduje się w centrum miasta sam budynek usytuowany jest w miejscu zacisznym z widokiem na Zatokę Gdańską, w pobliżu Skweru Kościuszki, plaży i mnóstwa innych atrakcji. W bliskiej odległości znajdują się tu:
– liczne kawiarnie, restauracje, kluby,
– kino, teatr, centrum kultury i rozrywki,
– sklepy i centrum handlowe,
– szkoły i przedszkola,
– przychodnie i apteki.

„Inwestycja jest doskonale skomunikowana z Trójmiastem i okolicznymi miejscowościami. Charakteryzuje się nowatorskim podejściem do architektury. Z pewnością zadowoli klientów ceniących sobie komfort, niezależność i wysoki standard. Jest to kameralny czteropiętrowy budynek. Układ wnętrz jest prosty i funkcjonalny. Daje nieograniczone możliwości aranżacji. Apartamenty są przestronne i słoneczne. Część z nich posiada dwa balkony. Budynek wyposażony jest w nowoczesną cichobieżną windę i halę garażową.”

Przykładowy apartament o powierzchni 83,40 m2 znajdujący się na czwartym piętrze wzbogacony jest o 30 m taras na dachu z widokiem na Zatokę Gdańską i składa się z:
– przestronny korytarz (możliwość dużej zabudowy),
– bardzo słoneczny salon z aneksem kuchennym (z jednej strony wyjście na balkon, z drugiej strony wyjście na 30m taras),
– 1 pokój (biuro lub mała czytelnia),
– 2 pokój (pokój dla dziecka),
– 2 pokój (sypialnia),
– łazienka (z możliwością wyjścia na taras).